0 vērtējumi

Slovēnijas Rivjēra no 21.06.23-Jāņos ar Hotel Neptun 4*

Ceļojums piemērots: visiem, kas vēlas redzēt neskartas dabas skatus un atpūsties labas kvalitātes Adrijas jūras kūrortā, kam patīk itāliešu arhitektūra un kurus interesē dažādu Vidusjūras krastos dzīvojošu tautu kultūras mijiedarbības rezultāts.

Lidojumu izpilda aviokompānija Trade Air ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Ļubļana: 2 h 20 min

Ļubļana - Rīga: 2 h 20 min

Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža 

Gaisa temperatūra: ap 25 C dienā, ap 19 C naktī

Laikapstākļi: lietus iespējamība ~10 %

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Aicinām ņemt līdzi siltāku drēbju kārtu alu apmeklējumam un peldlietas atpūtai pie Adrijas jūras.

Transfēra laiki lidosta - viesnīca - lidosta (aptuvenais ilgums ~ 1.5h): 

21. jūnijs, plkst. 10:50 no lidostas uz viesnīcu Portorožas kūrortā

25. jūnijs, plkst. 18:45 no viesnīcas uz Ļubļanas lidostu

Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums

21.06.2023 15.00 no viesnīcas

 Izmitināšana; Hotel Neptun **** ar brokastīm un vakariņām

 Ekskursijas;

Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums

21.06.2023 15.00 no viesnīcas

Cena: 35 EUR 

Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi

Ekskursijas sākumā dosimies uz Koperu – lielāko Slovēnijas Adrijas jūras piekrastes pilsētu. Tās centrālās daļas arhitektūru raksturo gotikas un venēciešu stila iezīmes. Kopera ir šarmanta un tūristu iemīļota. Tālāk ceļš vedīs uz Piranu, kas tiek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni. Gleznainā senatnīgā ostas pilsēta ar tradicionālo, senatnīgo vecpilsētu, tiek dēvēta arī par Slovēnijas Venēciju. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras – aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būtiskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gs.slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tartini un viņam veltīto pieminekli. Piranas pilsētā tiks dots arī nedaudz brīva laika.

Ekskursijas ilgums ~4.5h.

Venēcijas apmeklējums (Itālija)

22.06.2023 07.30 no viesnīcas

Cena: 120 EUR

Cenā iekļauts: transports, pasažieru kuģa biļetes, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Pēc 2.5 stundām ceļā, nonāksim Punta Sabioni ostā Itālijas pilsētā Lido di Jesolo. Tur kāpsim pasažieru kuģī, kas aizvedīs ceļotājus līdz pašam Venēcijas centram- Sv. Marka laukumam. Gida pavadībā izstaigāsim pilsētu, apskatot kanālus, tiltus un vēsturiskās celtnes. Pēc pusdienām restorānā tiks dots brīvs laiks līdz plkst. 18, kad kāpsim kuģī un atgriezīsimies Punta Sabioni ostā, kur mūs gaidīs autobuss, lai aizvestu atpakaļ uz viesnīcu.

Ekskursijas ilgums ~14h!

Istras pussalas tūre (Horvātija)

23.06.2023 09.00 no viesnīcas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Euphrasius bazilikā, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Poreču Istras pussalas rietumos, kas pati par sevi ir īstens kultūras piemineklis, jo pilsēta saglabājusi seno romiešu forta struktūru ar orģinālu urbānu ielu sistēmu. Apskatīsim galvenos ievērības cienīgos objektus, pateicoties kuriem pilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Marafora laukumu ar diviem tempļiem, kas izveidoti romiešu laikos, Euphrasius baziliku, kas ir visaugstāk vērtētais vēstures piemineklis Porečā un torņus. Tiks dots nedaudz brīva laika. Pēc pusdienām tipiskā Istrijas viesu mājā, ceļš vedīs uz Roviņas pilsētu, kas tiek vērtēta kā viena no visgleznainākajām Istras pussalā. Tā ir uzbūvēta uz salas un saglabājusi neskaitāmas krāsainas venēciešu arhitektūras ēkas. Pilsētu vainago Sv. Euphemijas baznīca, kurā atrodami 4gs. sākuma sarkofāgi. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.

Ekskursijas ilgums ~10h.

Trieste un Miramares pils (Itālija)

24.06.2023 09.00 no viesnīcas

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Miramares pilī, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Miramares pili, kas, pēc Maksimiliāna I pavēles uzbūvēta uz akmeņaina zemesraga 1856.gadā kā dāvana viņa dzīvesbiedrei Beļģijas Šarlotei. Brīnišķīga ir ne vien pati pils, bet arī tās gleznainie dārzi, kas aizņem gandrīz 20 ha platību. Turpinājumā ceļš vedīs uz Triesti – rosīgo Itālijas pilsētu, kas senāk bija Austroungārijas impērijas galvenā osta. Te vispirms vietējā restorānā tiks nobaudītas pusdienas, bet pēc tām sekos Triestes apskates ekskursija ar brīvu laiku noslēgumā.

Ekskursijas ilgums ~ 8h.

Postojnas alas un Predjamas pils

25.06.2023 12.00 no viesnīcas (ekskursija noslēgsies lidostā)

Cena: 100 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna). Postojnas alās un pilī klientiem tiek nodrošināts audiogids krievu vai angļu valodā! 

Šajā dienā dosimies uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu – Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadus veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgoti 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi ( līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma tiks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka stilā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klintī pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā. Postojna alās un pilī klientiem tiek nodrošināts audiogids krievu vai angļu valodā! Savukārt autobusā vietējais gids informāciju sniegs krievu valodā!

Ekskursija noslēgsies lidostā un tās aptuvenais ilgums ~ 9 stundas.

Ekskursiju komplekts Slovēnija, ar krieviski runājošu gidu

Cena: 395 EUR

Pakalpojums "Ekskursiju komplekts" ietver visu 5 dienu ekskursijas ar krieviski runājošu vietējo gidu. Izvēloties šo pakalpojumu, Koperas un Piranas pilsētas ekskursija DĀVANĀ!

829,00
 829,00  
Atlaide:
- 0%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 0, bet ne vairāk kā 20)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceļojumu iespējams iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 21.05.23
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Nacional Travel operātora kontakt Nr.+371 26685622;+371 27469336
Pakalpojums;"Baltic Ad Hoc"