0 vērtējumi

Bulgārija: no 19.06.2023 - 11 dienu ceļojums uz saulaino Bulgāriju un atpūta kurortā Zelta Smiltis!!

zbraukšana 19.06.23

 Atgriešanās 30.06.23 

Maršruts; Latvija-Lietuva – Polija – Slovākija – Ungārija – Rumānija – Bulgārija – Latvija.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD). 

Nakšņošana: Slovākijā/Rumānijā tranzīta viesnīcā** ar brokastīm divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos. Bulgārijā kūrortā Zelta Smiltis *** viesnīcā ar brokastīm divvietīgos un trīsvietīgos numuriņos pie Melnās jūras.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) un viesnīcu izdevumi, kā arī grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

ceļošanai derīgi pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

1 diena

Izbraukšana no Rīgas 05.00 (Latvija-Lietuva-Polija-Slovākija).

Nakts tranzīta viesnīcā Slovākijā.

2 diena

Brokastis viesnīcā izbraukšana uz Rumānijas galvas pilsētu Bukaresti

Nakts viesnīcā Rumānijā-Bukarestē.

3 diena

Brokastis viesnīcā piedāvājam ekskursiju vietējā gida pavadībā pa Bukaresti.

Bukaresti; 1930.gada mēdz dēvēt par Mazo Parīzi. Bukarestē ir sava Triumfa arka, savi Elizejas lauki, bet visvairāk Parīzes gaisotne jūtama vecpilsētā, kur ēkas celtas franču renesanses stilā. Ekskursijas laikā redzēsiet Triumfa arku, Revolūcijas laukumu, Uzvaras bulvāri,  Parlamenta pili, (Pasaules Ginesa Rekordu Grāmatā minēta kā pasaulē lielākā civilā administratīvā ēka, pati dārgākā administratīvā ēka un smagākā ēka. Pils ir 86 metrus augsta un stiepjas pat 92 metrus zem zemes. Platums un garums ir 270 un 240 metri);  un otrā lielākā ēka aiz Pentagona. Pēc ekskursijas brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētu.

Vēlā pēcpusdienā izbraukšana uz Bulgāriju.

 Nakts kūrortā  Zelta Smiltis  pie Melnās jūras

4 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Otrā dienas pusē piedāvājam doties ekskursijā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu) uz Aladžas klosteri, Varnu un akmens mežu.

Aladžas klosteris; ir viduslaiku klosteris, kurš atrodas klintī, veidots tas divos stāvos un tā augstums sasniedz gandrīz 40 m.  Ir vairākas leģendas par klostera rašanos. Par klostera vēsturi vairāk uzzināsiet apmeklējot blakus esošo  muzeju. Uz kāpjot klostera otrā stāvā paveras pasakains skats uz Melno jūru. Pēc Aladžas klostera apmeklējuma došanās uz Varnu.

Varna; apskates ekskursijas laikā, tiks apmeklēta Sv. Dievmātes debesbraukšanas katedrāle (Св. Успение Богородично; Bulgārijā lielāka par to ir tikai Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle Sofijā), "Sporta nams”, kuģis "Drizki”, bulgāru-padomju tautu Draudzības piemineklis, "Pantheon” monuments.

Akmeņu mežs: Probiti Kamni mežs atrodas 10 km no Varnas, tā apkārtnē izveidojies unikāls un vienreizējs akmeņu mežs, vienīgais šāds mežs visā pasaulē. Mežā 50 km2 teritorijā atrodas viena liela akmeņu grupa, kurai apkārt izvietojušās vēl 15 mazākas. Šī vieta ir ieguvusi pasaules mēroga interesi, ģeologi no visas pasaules apmeklē mežu, cenšoties izdibināt tā noslēpumu un akmeņu mīklu. Bulgāri tic, ka mežs izstaro ļoti spēcīgu enerģiju.

Nakts kūrortā  Zelta Smiltis  pie Melnās jūras

5 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu) uz Nesebru. (Bulgāru, Dubrovniks) un Sozopoli.

Nesebra;  ir viena no senākajām pilsētām Eiropā, tā atrodas skaistā pussalā Bulgārijas Melnās jūras dienvidu piekrastē. Nesebra ir slavena ar savu savdabīgo Bulgārijas Atdzimšanas perioda arhitektūru, šaurajām, bruģētajām ieliņām, kā arī arheoloģiskajām un vēsturiskajām liecībām par dažādiem laikmetiem, dažādām tautām un civilizācijām – trāķiešiem, senajiem grieķiem, romiešiem, bizantiešiem un bulgāriem. Ekskursija iepazīstinās tūristus ar seno Nesebras namu arhitektūru un 6., 10., 11., 14. gs. celtajiem kristiešu Dievnamiem. Tiks apmeklētas Sv. Stefana un Sv. Spasa baznīcas. Pēc ekskursijas brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētu. Pēc brīvā laika dosimies uz Sozopoles pilsētu, vissenāko Milētas grieķu dibināto (610. g. p.m.ē.) koloniju, kurai viņi deva slavenā Olimpa dieva Apolona vārdu. Sozopoles pilsēta, kas atrodas dienvidos pie Burgasas līča, vilina tūristus ne tikai ar savām apburošajām senajām mājiņām, antīko laiku ēku un tempļu drupām, bet arī miera, klusuma un apgarotības gaisotni.

 Sozopoles;  pilsēta, kas vēlāk tika iesaukta par „Glābiņa pilsētu”, ievērojamiem tūrisma objektiem kļuvuši varenie Dievnami, kuri papildus piešķir pilsētai īpašu šarmu. Starp daudzajām baznīcām īpaši iespaidīgs ir „Svētā Georgija” Dievnams, kur tūristi var apskatīt Svētā krusta fragmentu, Sv. Andreja pīšļus, kā arī Sv. Jāņa Kristītāja pīšļus, kuri nesen tika atklāti izrakumos netālajā Sv. Ivana salā. Šīs kristiešiem tik būtiskās reliģiskās relikvijas devušas pamatu dažiem vēsturniekiem Sozopoli nodēvēt par Bulgārijas Jeruzalemi. Pēc ekskursijas brīvais laiks pašiem iepazīt pilsētu.

Nakts kūrortā  Zelta Smiltis  pie Melnās jūras

6 diena

Brīva diena  atpūtai pludmalē, vai arī pie viesnīcas baseina.

Izklaides iespējas; Izbrauciens ar Pirātu kuģi uz kuģa, tiks sniegta drošības instrukcija un bērniem tiek veikti „tetovējumi”. Jūrā notiek pirātu cīņa starp diviem vai pat trīs pirātu kuģiem. Pēc cīņas kuģis izmet enkuru, animatori organizē dažādas izklaides, kā, piemēram, apslēpto dārgumu meklēšana, pirātu alus dzeršana, balonu spridzināšana.

 Vakarā būs iespēja piedalīties Bulgāru folkloras izklaides pasākumā ar deju šovu, dzīvo mūziku  un dejām, tiks servēti nacionālie bulgāru ēdieni un dzērieni (vīns un rakija).

Nakts kūrortā  Zelta Smiltis  pie Melnās jūras

7 diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas brauciens (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu) uz Balčiku - Botānisko dārzu - Kaliakras ragu.

Balčika: ir Melnās jūras piekrastes pilsēta un kūrorts Bulgārijas ziemeļaustrumos. Pilsēta majestātiski plešas uz kalnu terasēm, kuras no Dobrudžas plato stiepjas uz leju līdz pat jūrai. Pilsēta ir dibināta 2500 gadus atpakaļ uz baltām kaļķakmens klintīm un ir viena no senākajām grieķu kolonijām Melnās jūras piekrastē. Līdz šim laikam kalnu aizās strāvo minerālūdens avoti, kuri Bulgārijā tiek uzskatīti par lielu vērtību un kopā ar rozi ir atzīti par valsts simboliem. Tūristiem Balčikā piedāvā izbaudīt peldi dubļu vannās. 1,5 km no pilsētas atrodas skaists botāniskais dārzs, kurā uz 65000 m2 teritorijā aug vairāk nekā 600 unikālu augu sugu no visas pasaules. Dārzu caurvij akmens celiņu tīkls, kuri kādreiz bija pārklāti ar paklājiem, tas tika izveidots netālu no Rumānijas karalienes Marijas kādreizējās rezidences. Karaliene tik ļoti iemīļoja Balčiku, ka iegādājās šeit zemi un uzcēla pili, kuru nosauca „Klusā ligzda”. Kaliakras rags, uz kura atrodas Balčika, ir apvīts ar dažādiem mītiem un leģendām. Rags iestiepies dziļi jūrā un to veido 60-70 m augstas kaļķakmens klintis, tā nepieejamība bijusi viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ šeit tika uzbūvēts senais Tirizas cietoksnis. Viduslaiku cietokšņa drupas apskatāmas arī mūsdienās, tajās ierīkots arheoloģijas muzejs un restorāns.

Nakts kūrortā  Zelta Smiltis  pie Melnās jūras

8 diena

Brīva diena  atpūtai pludmalē, vai arī pie viesnīcas baseina. Brīvajā dienā iesakām apmeklēt populāro Varnas delfināriju, vai arī izbraukt piknikā ar jahtu. Izbaudīsiet atpūtu pludmalē un uz jahtas klāja, no kurienes varēsiet pilnībā novērtēt Bulgārijas Melnās jūras un tās piekrastes skaistumu. 

Nakts kūrortā  Zelta Smiltis  pie Melnās jūras

9 diena

Brokastis viesnīcā izbraukšana uz Rumāniju, brauciens cauri Rumānijas Transilvānijai. Brauciena laikā būs redzami elpu aizraujoši un pasakaini skati uz Karpatu kalniem vai Transilvānijas Alpiem. Apstāsimies uz foto pauzi lai iemūžinātu Transilvānijas Alpus un skaisto ieleju caur kuru tek Olt upe.

Nakts viesnīcā Rumānijas-Ungārijas pierobežā.

10 diena

Brokastis viesnīcā izbraukšana uz Ungāriju.Piedāvājam apmeklēt Miškoļcas-Tapoļcas termālos baseinus ar piecām zālēm klinšu alā, kura ir unikāls dabas veidojums Eiropā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu 15 EUR). Miškoļcu peldvieta atrodas Ziemeļungārijā alās, brīnišķīgā, tūrisma apskates objektiem bagātā Miškoļca - Tapoļca reģionā. Termālie baseini ir izveidoti kalnā. Atpūtas ēkas ar baseiniem ir izveidotas, izmantojot kalnu dabiskā reljefa alas. Ieejot šajā kompleksā, pavērsies neaprakstāms skats. Kompleksa vidusdaļā tek upe ar dzidri zilu ūdeni, daudziem līkumiem cauri vairākām alām. No upes pa speciālām pārejām var doties uz dažādiem baseiniem, kur katrā baseinā ir gan savādāks ūdens sastāvs, gan ūdens temperatūra. Visi šie baseini un upe tajā skaitā, atrodas kalna iekšpusē. Vienā no baseiniem ir izveidotas debesis ar daudzām zvaigznēm un vienreizēju akustiku.

Nakts tranzīta viesnīcā Slovākijā.

11 diena

Brokastis viesnīcā.

Pēc brokastīm izbraukšana uz Latviju (Slovākija-Polija-Lietuva-Latvija)

Atgriešanās Rīgā pusnaktī /naktī.

 

Cenā neietilpst:

ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos,

pārtikai nepieciešamā nauda,

veselības apdrošināšana.

Papildus izdevumi

Ceļojuma apdrošināšana no BTA

Ekskursijas brauciens uz Aladžas klosteri, Varnu un Akmens mežu (EUR 35)

Ekskursijas brauciens uz  Nesebru un Sozopoli (EUR 40)

Ekskursijas brauciens uz Balčiku - Botānisko dārzu - Kaliakras ragu (EUR 35)

Ekskursija Bukarestē (EUR 15)

Folkloras vakars ar mūziku un nacionālo ēdienu (EUR 35)

Papildus vieta autobusā (EUR 150)

Ceļojot vienam, ir iespēja nakšņot vienam par papildus samaksu (EUR 150)

Informācijai:

Papildu ekskursiju minimālais dalībnieku skaits 25 cilvēki.

Visas papildu ekskursijas vietējā gida pavadībā Krievu valodā.

Izbrauciens ar Pirātu kuģi ( 35 EUR)

Delfinārija apmeklējums (25 BGN)

Izbrauciens ar Jahtu (50 EUR)

Tūrsitu nodoklis (EUR 2) par katru nakti obligātā piemaksa

Zelta Smiltis
Šis kūrorts atrodas Rivjēras ziemeļu daļā, 18 km no Varnas. Kūrorts atrodas nacionālajā parkā, pašā ekoloģiski tīrākajā rajonā. Šeit ir 68 viesnīcas. Zelta Smiltīs ir labi atpūsties ar bērniem. Priežu meža tuvums piešķir gaisam sevišķu sveķa smaržu, kas savienojumā ar jūras smaržu izsauc sajūsmu.

Kūrorta brīnišķīgā pludmale stiepjas 4 km garumā. Jūsu bērni šeit būs laimīgi - viņus gaida ūdens kalniņi, bērnu laukumi, piepūšamās pilis, velosipēdi, šūpoles. Bez tam viņu rīcībā ir mini-golfs, kompjūteru un elektroniskās spēles, vilcieniņi, gigantiska dambrete, bērnu diskotēkas un tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem leļļu teātrī.

Slavenie minerālavoti harmoniski papildina vietējās iespējas atpūsties un atjaunot spēkus. Uz to ārstniecisko īpašību bāzes ir uzcelti balneoloģiskie un fitnesa centri. Tiek piedāvāti ap 100 medicīniskie pakalpojumi savienojumā ar dažādām ārstniecības programmām un rehabilitāciju, izmantojot specifisko klimatu, tīro gaisu, ultravioleto radiāciju, ar mikroelementiem un sāļiem bagāto jūras ūdeni, ārstnieciskās dūņas un dažādus ārstniecības augus.

Zelta Smiltīs gardēžiem ir īsta paradīze - šeit atrodas ķīniešu, indiešu, arābu, vācu, pakistāņu, franču, angļu un grieķu restorāni. Taču tūristi visbiežāk priekšroku dod bulgāru restorāniem - tie ir ārpus konkurences.

360,00
 429,00  
Atlaide:
- 16%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 19.05.23
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.