0 vērtējumi

Gruzija-Tbilisi un apkārtne cena 2 personām 5.dienu ekskursija.

 

Izbraukšana  Klienta norādītajos datumos 

Nakšņošana: Ekskursiju programmā norādītajās viesnīcās pēc pieejamības ar brokastīm. 

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

Ceļošanai derīgi dokumenti; 

bērniem – dzimšanas apliecība; 

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana. 

OBLIGĀTI pirms iekāpšanas lidmašīnā ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR) Rīgas lidostā un Tbilisi lidostā ierodoties un izceļojot no Gruzijas. Kā arī jā veic Covid-19 tests (PCR) Gruzijā trešajā dienā pēc ierašanās par saviem finansiālajiem līdzekļiem. 

1.diena

Tikšanās Tbilisi lidostā. Transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks iepazīšanās ar Tbilisi pilsētu.

2. diena Kazbegi

Ekskursija uz Kazbegi ir ceļojums uz augstu kalnu un pārsteidzošu skatu zemi!

Pirmā mūsu pietura būs uz Gruzijas militārā ceļa, pie pils - Ananuri 16. gadsimta.

Mēs apmeklēsim Ananuri pili, kas tika uzcelta 16. gadsimtā, un cietoksni, no kura paveras pārsteidzošs skats uz Cinvali ezeru.

Tālāk mēs apmeklēsim Gudauri slēpošanas kūrortu un piestāsim pie Draudzības arkas Gudauri, kuru Zurabs Tsereteli uzcēla kā PSRS tautu draudzības zīmi!

Nākamā mūsu pieturvieta būs Stepantsminda ciematā, ko tagad sauc par Kazbegi.

Šeit mēs pārsēdīsimies uz vietējiem transportu un dosimies uz Gergeti klosteri, kas tika uzcelts 14. gadsimtā uz kalna. Jo kalna ērglis vietējam mūkam parādīja klostera celtniecības vietu

Pēc brīvā laika uz vakariņām atgriezīsimies Tbilisi

3. diena Apskates ekskursija pa Tbilisi + Mtskheta

Šodien dosimies ekskursijā pa Tbilisi pilsētas interesantākajām vietām, kā arī uz seno Gruzijas galvaspilsētu - Mtshetas pilsētu un apmeklēsim Svetitskhoveli un Jvari.

Tātad, šodienas ceļojumu sāksim ar Tbilisi vecpilsētas un sēra vannu rajona apmeklējumu, pēc tam apmeklēsim Legvtakhevi ūdenskritumu, Shardeni ielu, kurā atrodas kafejnīcas, ūdenspīpes kafejnīcas, Tbilisi dizaineru veikali utt.

Vēlāk mēs apmeklēsim Anchiskhati katedrāli, kas datēta ar 5. gadsimtu un kas ir pirmais uzceltais templis Tbilisi pilsētā, apmeklēsim arī Miera tiltu, kas tika uzcelts 2005. gadā un kas ir jaunās Gruzijas simbols.

Apmeklēsim Sameba katedrāli - lielāko templi Gruzijā un otru lielāko pareizticīgo pasaulē!

Apmeklēsim Rike parku, kurā apskatīsim ekspozīciju - Mazā Gruzija.

Tālāk brauksim pa Rustaveli prospektu un apskatīsim Boroko stila Gruzijas Operas un baleta teātri, apskatīsim Brīvības laukumu, uz kura uzstādīta Svētā Jura skulptūra ar zelta lapām, un apskatīsim slaveno Zemes namu (māju vācu farmaceita Zemel).

Dosimies uz Mtskheta pilsētu, kur apmeklēsim Svetitskhoveli un Jvari katedrāles, abi kompleksi ir UNESCO kultūras mantojuma objekti! Pastaiga pa šaurajām bruģētajām Mtskheta ielām neatstās vienaldzīgu nevienu.

Atgriešanās Tbilisi.

4. diena Kahetija + vīna degustācija + gruzīnu maizes - meistarklase

Ja jūs neesat bijis Kahetijā, tad neesat bijuši Gruzijā! Mēs aicinām jūs apmeklēt Gruzijas austrumu daļu - vīna un viesmīlības dzimteni. Šī ekskursija ir patiesi gastronomiska. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim sieviešu klostera kompleksu Bodbē, kur apglabāta pati svētā Nino, pateicoties kurai Gruzijā tika pieņemta kristietība. Tad jums būs aizraujoša pastaiga pa mīlestības pilsētu Sighnaghi (kas nozīmē „patvērums”), kur kādreiz izcilais mākslinieks Pirosmani iemīlēja savu Margaritu, un tagad pilsētā ir diennakts laulību reģistrācijas nodaļa, un visi var apprecēties tur tikai 15 minūtēs! Jums būs arī unikāla iespēja pastaigāties pa cietokšņa sienu (otra lielākā pasaulē aiz Ķīnas mūra), kuru ir 28 sargtorņi, un kur varat baudīt labākos skatus uz Alazani ieleju!

Vēlāk mēs dosimies uz vīna darītavu, kur jūs varat uzzināt visu par gruzīnu vīna darīšanas tehnoloģijām un, protams, nogaršot vairākas īsta dabiskā vīna šķirnes tieši no tvertnēm!

Pa ceļam piestāsim nelielā mājas maiznīcā - mēģināsim pagatavot gruzīnu shotispuri maizi karstā krāsnī. Mums būs garšīgas uzkodas - karsta maize ar kraukšķīgu garoziņu, sālīts gruzīnu siers un vīns.

Atgriešanās Tibilisī

5. diena Mājas

Pēc brokastīm izrakstīšanas no viesnīcas un dodamies uz lidostu. Uz redzēšanos Gruzija!

Izmaksas:

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz divvietīgu nakšņošanu 240 EUR

Ceļojuma cena vienai personai, vienvietīgs numurs 420 EUR

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz trīsvietīgu numuru 215 EUR

Piezīme:

Tūrisma operators un Aģents nav atbildīgi par laika apstākļiem un ekskursiju objektu darba laikiem un var veikt dažas izmaiņas programmā, proti:

- ekskursiju nomaiņa ar līdzīgām

- ekskursiju dienu maiņa

- ekskursiju apvienošana

ja laika apstākļu vai tehnisko apstākļu dēļ nav iespējams sniegt pakalpojumu

 Ceļojuma cenā ietilpst:

Transporta un ekskursiju pakalpojumi

mk gruzīnu maize

Izmitināšana 3 * 4 * viesnīcās pēc programmas (HotelKingTom, MariaLuis, Tbilisi Story Hotel, HotelHotello). Ēdināšanas "brokastis" Tiek apstiprināta vienā no šīm viesnīcām (atkarībā no pieejamības)

Cenā nav iekļauts:

Lidojumi

Apdrošināšana

Personīgie izdevumi

Ja vēlaties ceļot viens vai trijatā, tad lūdzu par ceļojuma izmaksām sazinieties ar SIA Nacional Travel

Tiešie lidojumi ar AirBaltic Rīga - Tbilisi - Rīga

Katru pirmdienu un piektdienu cena no 244 EUR vienai personai.

480,00
 0,00  
Atlaide:
- 100%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 1, bet ne vairāk kā 10)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām. Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.