0 vērtējumi

Lietuva: no 24.09.22 -2 dienu ceļojums uz Viļņu-ar iespēju apmeklēt Viļņā viss krāšņāko gaismas un uguņošanas šovu visās Baltijas valstīs ( X International fireworks festival )!

Izbraukšana 24.09.22  

Atgriešanās 25.09.22 

Maršruts – Rīga – Viļņa – Traķi – Rīga. 

Brauciens ērtā tūristu klases autobusā (video, CD).

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, viesnīcas un  grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Nakšņošana: Divvietīgos, trīsvietīgos numuriņos ar brokastīm*** viesnīcā, katram ceļotājam paredzēta vien gultas vieta..

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

Ceļojuma norise

Pirmā diena

Izbraukšana no Rīgas plkst. 08:00.

Iebraucot Lietuvā, došanās uz vienīgo Baltijas valstīs pastaigu taku pa koka galotnēm Anīkščos.

Anīkšču reģionālajā parkā: 2015. gadā tika atklāts ne vien Baltijā, bet visā Rietumeiropā unikāls apskates objekts: 21 m augstumā starp koku galotnēm izvietots 300 m garš pastaigu tilts. Tas sākas pie Puntukas akmens un noslēdzas 34 m augstajā skatu tornī, no kura paveras brīnišķīga apkārtnes panorāma.

 

Pēc pastaigas pa koku galotnēm došanās uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu.

 

Ap pusdienas laiku ierašanās Viļņā un iekārtošanās viesnīca atpūta brīvais laiks.

Vēlā pēc pusdienā piedāvājam doties uz Vingio parku kur norisināsies pats krāšņākais un skaļākais gaismas, lazer un uguņošanas festivāls Baltijas valstīs.

 

X International fireworks festivals: piedāvā plašu koncertu programmu un protams pats galvenais pasākumā sacentīsies savā starpa pasaules labākie gaismas šovu speciālisti, lāzer šovu speciālisti un protams pasaules labākie pirotehniķi. Gaismas un uguns šovi ir atstrādāti līdz pat sīkākai niansei, jo tiks rādīti pazīstamas mūzikas pavadījumā. Festivāls solās būt grandiozi krāšņs, muzikāls un skaļš.

 

Nakts viesnīca  

Otrā diena

Brokastis viesnīcā, pēc brokastīm piedāvājam ekskursijas programmu uz ( Traķu ezerpili un Viļņu par papildus samaksu 10 EUR)

Ekskursija Traķu ezerpilī vietējā gida pavadībā krievu valodā: šī ir vienīgā pils Eiropā, kas uzcelta ezera vidū. Tas bija cietoksnis, kuru nevarēja iekarot krustneši. Pili apsargāja karaīmi, ko virsaitis Vitauts bija atvedis uz Traķiem no Krimas. Karaīmi jau 600 gadus dzīvo Traķos, saglabājot savu kultūru un tradīcijas. Brīvajā laikā Tev būs unikāla iespēja nogaršot karaīmu ēdienus restorānā „Kubete”, kur redzēsi, kā pagatavot karaīmu izdaudzinātos pīrādziņus „kibinai” jeb kibinus. Pēc tam varēsi baudīt dārzeņu uzkodas, zupu un kibinus ar liellopu gaļu. 

Viļņās pilsētas: ekskursijas laikā apskatīsiet katedrāli un Katedrāles laukumu, vecāko Austrumu Eiropas Viļņas universitāti, Svētās Annas baznīcu, Aušros vārtus (rītausmas Vārti,  kuros glabājas brīnumainā Žēlsirdības Dievmātes ikona, kas ir slavenā 17. gs. mākslinieka darbs. Šī ikona ir labi zināma visas pasaules katoļiem, tā kā daudzās baznīcās dažādās pasaules daļās atrodas šīs ikonas kopijas.

Bet tie kas nedodas ekskursijā tiek piedāvāta brīva diena Viļņā iesākam apmeklēt brīvajā dienā Tirdzniecības centrus jeb akvaparkus.

Izbraukšana uz Rīgu 

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

Papildus izmaksas

Obligātā piemaksa tūristu nodoklis 2 EUR personai par katru nakšņošnas nakti viesnīcā

Taka (Pa koku galotnēm)  2 EUR 

X International fireworks festivāls no 14.90 līdz 39 EUR bērniem līdz 10.g.v. ieeja bezmaksas kopā ar vecākiem uzrādot dokumentus

Traķu ezerpils ar vietejo gidu krievu valodā

pieaugušajiem 10 EUR

skolēniem un studentiem, pensionāriem 6 EUR

Informācijai: 

Ceļojot vienam ir iespēja par papildus samaksu nakšņot vienvietīgā numuriņā 30 EUR

Minimālais dalībnieku skaits ekskursijas dienai 20 personas

Ieejas maksas norādītas pēc 2019 gada cenrādi un var mainīties.

65,00
 80,00  
Atlaide:
- 19%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.