0 vērtējumi

Gruzija; Batumi lielais loks cena 2 personām 8 dienu ekskursija.

 

Izbraukšana  Klienta norādītajos datumos 

Nakšņošana: Ekskursiju programmā norādītajās viesnīcās pēc pieejamības ar brokastīm. 

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

Ceļošanai derīgi dokumenti;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

OBLIGĀTI pirms iekāpšanas lidmašīnā ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR) Rīgas lidostā un Kutaisi lidostā ierodoties un izceļojot no Gruzijas. Kā arī jā veic Covid-19 tests (PCR) Gruzijā trešajā dienā pēc ierašanās par saviem finansiālajiem līdzekļiem.

Ceļojuma norise

1 diena Ierašanās Kutaisi

Tikšanās Batumi lidostā. Transfērs uz viesnīcu Batumi.

Brīvais laiks Batumi

2 dienu brīva diena

Atpūta pie jūras.

3. diena Kutaisi-Zugdidi-Mestia

Izbraukšana no viesnīcas ar bagāžu. Šodien dodamies uz Kutaisi

Kutaisi Motsameta klostera apmeklējums. Pēc leģendas klosteris tika uzcelts vietā, kur musulmaņu iebrucēji izpildīja Gruzijas kņjaziem Dāvidam un Konstantīnam Mehaidzem nāvessodu, kuri atteicās pievērsties islāmam.

Apmeklēsim Gelati klosteri un akadēmijas (XII gs.). Klosteri 1106. gadā dibināja karalis Davids IV celtnieks, un tas kļuva par viņa kapu. Klosteri ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Bagrati katedrāles apskate (XI gs.). Bagrata templis, kas uzcelts Kutaisi. Tika celts  Bagrata III valdīšanas laikā kā galvenā viņa karalistes katedrāle. Apskatīsimies Megrēlijas kņazu Dadiani senču pili. Uzvārds Dadiani ir sena aristokrātiska ģimene, kas pazīstama ar radniecību ar pašu Napoleonu Bonapartu! Īpašums ir pazīstams ar savu dārzu, kura izveidei Megrēlijas valdnieks un princese Dadiani 19. gadsimta vidū uzaicināja izcilus Eiropas dārzniekus un pasūtīja retas augu šķirnes no Eiropas.

  Došanās uz  noslēpumaino Svaneti reģionu caur Inguri aizu. Šajā reģionā dzīvo unikāla etniskā cilvēku grupa - varonīgi un drosmīgi svāni -, kas savā kultūrā, tradīcijās un paradumos atšķiras no pārējiem Gruzijas iedzīvotājiem. Svaneti ir pazīstami arī ar savu sākotnējo arhitektūru un tiek saukts par "Tūkstoš torņu zemi", kas veic ekonomiskas un aizsardzības funkcijas. Mestijā joprojām ir desmitiem šo viduslaiku akmens māju ar uguns torņiem un apdzīvotiem torņiem, kas tika izmantoti ielejas un baznīcas aizsardzībai (10-14 gadsimti).

Nakts viesu namā Mestijā.

4. diena Ušguli

Šodien būs interesanta  dienām.

No rīta ar džipiem dodamies uz Ušguli.

Ušguli ir labi saglabāta viduslaiku arhitektūras Ušguļi ir UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Ušguli vecākās ēkas datētas ar 9.-10. Gadsimtu, tomēr saskaņā ar arheoloģiskajiem datiem apmetne šeit pastāvēja krietni pirms tā laika. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ Ušguli tika norobežots no pārējās Svanetijas teritorijas. Tuvākā Kalas kopiena atrodas tikai 7 kilometru attālumā ceļš kas abas kopienas savienoja lielākā daļa atrodas bīstamā un ļoti šaurā kanjonā.  Tagad Ušguli dzīvo apmēram 70 ģimenes

Mēs redzēsim slaveno Lamaria templi ar freskām, kas stāvēs tālāk aiz ciemata. To ieskauj mūris un blakus tam ir uzcelts tornis, lai viss kopā izskatās kā pils. Bet patiesībā tas ir klosteris, ko sauc par Lamaria. Starp Zhibiani ciematu un Lamaria klosteri, kalna nogāzē, jūs varēsiet redzēt nelielu pieticīgu baltu templi - Svanetija ir pazīstams kā Džaraks, tas ir arī Svētā Georgija templis.

Vakarā atgriežamies Mestijā

5. diena Kutaisi-Martvili kanjons-Batumi

Brokastis. Pēc brokastīm dodamies uz Martvili kanjonu kuru mēdz dēvēt  arī par, Gočkadili kanjonu - vienu no skaistākajām vietām ne tikai Samegrelo, bet visā Gruzijā. Martvili kanjons ir viens no desmit Gruzijas dabas pieminekļiem, un to sauc arī par Gruzijas "Jurassic Park". Jo arheoloģiskajos izrakumos tika atrasti dinozauru kauli. Brīvais laiks pastaigai pa kanjonu vai izbraukt ar laivu pa Abašas upi kura tek cauri kanjonam.

Atgriešanas Batumi.

6 dienu brīva diena

Brīva diena pie jūras.

7 diena brīva diena

Brīva diena pie jūras.

8. diena Izlidošana

Pēc brokastīm nododam istabas un dodamies uz Kutaisi lidostu. Uz redzēšanos Gruzija!

Piezīme:

Pakalpojuma sniedzējs nav atbildīgs par laika apstākļiem un ekskursiju objektu darba laiku, un programmā var veikt dažas izmaiņas, proti:

- ekskursiju nomaiņa ar līdzīgām

- ekskursiju dienu maiņa

- ekskursiju apvienošana

ja laika apstākļu vai tehnisko apstākļu dēļ nav iespējams sniegt pakalpojumu.

Ceļojuma cenā ietilpst:

• Transporta un ekskursiju pakalpojumi

• Nakšņošana 3 * viesnīcās Batumi / Kobuleti un viesu namā Mestijā pēc programmas

• Maltītes "brokastis"

• Ieejas biļetes

Cenā nav iekļauts:

Lidojums

Apdrošināšana

Personīgie izdevumi

Izmaksas:

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz divvietīgu nakšņošanu 500 EUR

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz vienvietīgu nakšņošanu 800 EUR

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz trīsvietīgu nakšņošanu 400 EUR

Ja vēlaties ceļot viens vai trijatā, tad lūdzu par ceļojuma izmaksām sazinieties ar SIA Nacional Travel

Tiešie lidojumi ar Wizzair Rīga - Kutaisi - Rīga

Katru pirmdienu un piektdienu cena no 262 EUR vienai personai.

1 000,00
 0,00  
Atlaide:
- 100%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 1, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām. Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.