0 vērtējumi

Gruzija; Lielais loks cena 2 personām 7 dienu ekskursija.

 

Izbraukšana  Klienta norādītajos datumos 

Nakšņošana: Ekskursiju programmā norādītajās viesnīcās pēc pieejamības ar brokastīm. 

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

Ceļošanai derīgi dokumenti; 

bērniem – dzimšanas apliecība; 

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana. 

OBLIGĀTI pirms iekāpšanas lidmašīnā ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR) Rīgas lidostā un Tbilisi lidostā ierodoties un izceļojot no Gruzijas. Kā arī jā veic Covid-19 tests (PCR) Gruzijā trešajā dienā pēc ierašanās par saviem finansiālajiem līdzekļiem. 

1 dienas ierašanās Tbilisi

Tikšanās Tbilisi lidostā. Transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks Tbilisi.

2. diena Apskates ekskursija pa Tbilisi + Mtskheta

Šodien dosimies ekskursijā pa Tbilisi pilsētas interesantākajām vietām, kā arī uz seno Gruzijas galvaspilsētu - Mtshetas pilsētu un apmeklēsim Svetitskhoveli un Jvari. 

Tātad, šodienas ceļojumu sāksim ar Tbilisi vecpilsētas un sēra vannu rajona apmeklējumu, pēc tam apmeklēsim Legvtakhevi ūdenskritumu, Shardeni ielu, kurā atrodas kafejnīcas, ūdenspīpes kafejnīcas, Tbilisi dizaineru veikali utt. 

Vēlāk mēs apmeklēsim Anchiskhati katedrāli, kas datēta ar 5. gadsimtu un kas ir pirmais uzceltais templis Tbilisi pilsētā, apmeklēsim arī Miera tiltu, kas tika uzcelts 2005. gadā un kas ir jaunās Gruzijas simbols.

Apmeklēsim Sameba katedrāli - lielāko templi Gruzijā un otru lielāko pareizticīgo pasaulē!

Apmeklēsim Rike parku, kurā apskatīsim ekspozīciju - Mazā Gruzija.

Tālāk brauksim pa Rustaveli prospektu un apskatīsim Boroko stila Gruzijas Operas un baleta teātri, apskatīsim Brīvības laukumu, uz kura uzstādīta Svētā Jura skulptūra ar zelta lapām, un apskatīsim slaveno Zemes namu (māju vācu farmaceita Zemel).

Dosimies uz Mtskheta pilsētu, kur apmeklēsim Svetitskhoveli un Jvari katedrāles, abi kompleksi ir UNESCO kultūras mantojuma objekti! Pastaiga pa šaurajām bruģētajām Mtskheta ielām neatstās vienaldzīgu nevienu.

Atgriešanās Tbilisi.

3. diena Kahetija + vīna degustācija + gruzīnu maizes – meistarklase

Ja jūs neesat bijis Kahetijā, tad neesat bijuši Gruzijā! Mēs aicinām jūs apmeklēt Gruzijas austrumu daļu - vīna un viesmīlības dzimteni. Šī ekskursija ir patiesi gastronomiska. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim sieviešu klostera kompleksu Bodbē, kur apglabāta pati svētā Nino, pateicoties kurai Gruzijā tika pieņemta kristietība. Tad jums būs aizraujoša pastaiga pa mīlestības pilsētu Sighnaghi (kas nozīmē „patvērums”), kur kādreiz izcilais mākslinieks Pirosmani iemīlēja savu Margaritu, un tagad pilsētā ir diennakts laulību reģistrācijas nodaļa, un visi var apprecēties tur tikai 15 minūtēs! Jums būs arī unikāla iespēja pastaigāties pa cietokšņa sienu (otra lielākā pasaulē aiz Ķīnas mūra), kuru ir 28 sargtorņi, un kur varat baudīt labākos skatus uz Alazani ieleju!

Vēlāk mēs dosimies uz vīna darītavu, kur jūs varat uzzināt visu par gruzīnu vīna darīšanas tehnoloģijām un, protams, nogaršot vairākas īsta dabiskā vīna šķirnes tieši no tvertnēm!

Pa ceļam piestāsim nelielā mājas maiznīcā - mēģināsim pagatavot gruzīnu shotispuri maizi karstā krāsnī. Mums būs garšīgas uzkodas - karsta maize ar kraukšķīgu garoziņu, sālīts gruzīnu siers un vīns.

Atgriešanās Tibilisī

4. diena Tbilisi - Borjomi - Tkibuli - Rača

Šodien dodamies uz skaistāko Gruzijas reģionu - Raču.

Raču bieži dēvē par Gruzijas Šveici - ainavu līdzības un kalnu krāšņuma dēļ.

Mēs apmeklēsim apbrīnojamo Tkibuli pilsētu, nelielu kalnrūpniecības pilsētu Gruzijas rietumos, kura ir piesātināta ar noslēpumainu garšu.

Tālāk mēs apstāsimies Nakerala pārejā un izbaudīsim neaizmirstamā Račas skatus. Vēlāk apmeklēsim Šaori ūdenskrātuvi, kas atrodas 2735 metru augstumā virs jūras līmeņa.

Tālāk mēs apmeklēsim Nikortsmindas katedrāli - katedrāle tika uzcelta 11. gadsimtā, un tās skaistuma dēļ to bieži sauc par Račas līgavu.

Mūsu nākamā pietura ir reģiona centrs - Ambrolauri. Šeit mēs uzņemsim neaizmirstamas fotogrāfijas centrā uz slavenā vīna - Khvanchkara fona. Ierašanās viesu namā SadmeliWines. Tieši šeit jūs varēsiet nobaudīt īsto gruzīnu vīnu - Khvanchkara, kuru ražo ierobežotā daudzumā. Nakšņošana.

5. diena Ambrolauri - Tskhrajvari - Berikoni - Ambrolauri

Šodien mēs dosimies uz pārsteidzošu vietu - šo vietu sauc par Tskhrajvari (Deviņu krustu vieta). Saskaņā ar leģendu šeit tika uzbūvēti un uzcelti krusti kā godbijības un cieņas izrāde pret Dievu .

Turpat būs pārgājiens apmēram 4 km garš pa mežu ar lielisku skatu uz kalniem.

Pēc pārgājiena došanās uz Barakoni - tas ir pārsteidzošs templis, kas atrodas Račas augšējā daļā un kurā ir saglabājušās fantastiskas freskas un 18. gadsimta altāris.

Šeit mēs apmeklēsim vecāko sinagogu Gruzijā - Onskoj sinagogu. Tad mēs dosimies uz balneo kūrortu - Šovi. Šovi ir pārsteidzoša vieta pēc daudziem kritērijiem - šeit ir vairāk nekā 20 minerālūdeņu, tīrs gaiss, 16–17 gadsimtu ēkas un pārsteidzoša daba.

Nakšņošana Ambrolauros.

6. diena  Kutaisi - Tbilisi

Pēc brokastīm dodamies uz Kutaisi - otro lielāko pilsētu Gruzijā. Pēc tam apmeklēsim apbrīnojamo Prometeja alu (biļetes ir iekļautas cenā)

Nakts Tbilisi

7. diena Mājas

Pēc brokastīm dodamies uz lidostu. Uz redzēšanos Gruzija!

Izmaksas:

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz divvietīgu nakšņošanu 420 EUR

Ceļojuma cena vienai personai  730 EUR

Ceļojuma cena vienai personai ar trīsvietīgu  nakšņošanu 360 EUR

Piezīme:

Pakalpojuma sniedzējs nav atbildīgs par laika apstākļiem un ekskursiju objektu darba laiku, un programmā var veikt dažas izmaiņas, proti:

- ekskursiju nomaiņa ar līdzīgām

- ekskursiju dienu maiņa

- ekskursiju apvienošana

ja laika apstākļu vai tehnisko apstākļu dēļ nav iespējams sniegt pakalpojumu.

Ceļojuma cenā ietilpst:

• transporta un ekskursiju pakalpojumi

• mk gruzīnu maize-puri

• Nakšņošana 3 * -4 * viesnīcās pēc programmas (HotelKingTom, MariaLuis, Tbilisi Story Hotel, HotelHotello). Ēdināšanas "brokastis" Apstiprināta vienā no šīm viesnīcām (atkarībā no pieejamības)

Cenā nav iekļauts:

Lidojumi

Apdrošināšana

Personīgie izdevumi

Ja vēlaties ceļot viens vai trijatā, tad lūdzu par ceļojuma izmaksām sazinieties ar SIA Nacional Travel

Tiešie lidojumi ar AirBaltic Rīga - Tbilisi - Rīga

Katru trešdienu, ceturtdienu, piektdienu un svētdienu cena no 189.99 EUR vienai personai.

840,00
 0,00  
Atlaide:
- 100%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 1, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām. Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.