0 vērtējumi

Latvija: 08.01.22 - Briežu safari + Haskij suņu parka apmeklējums + Pazemes bunkuru apmeklējums!

Ceļojuma datums 08.01.22 

Maršruts: Rīga-Garkalne-Līgatne-Rīga

Piedāvājumā ietilpst: brauciens tūristu klases autobusā, transporta un ceļa izdevumi, gida pakalpojumi

Piedāvājumā neietilpst: ieejas maksas apskates objektos

Ekskursija notiek latviešu valodā

Ceļojuma norise.

izbraukšana no Rīgas 08:30

Došanās uz haskij .suņu parku.

Haskij suņu parka apciemojums: tikšanās ar suņiem, informācija par sniega suņiem, bildēšanās, suņu samīļošana un lauku dabas baudīšana, to visu jūs varat izbaudīt apciemojot Haskiju suņu parku. Ierašanās atbilstošā  apģērbā:

Pēc Haskij suņu parka apmeklējuma ceļš uz Līgatnes pusi, tur Jūs sagaidīs īsts briežu safari Mores pagastā, iepazīšanās ar Līgatni un unikālu alu sistēmu Lustūzi,  un  būs iespēja iepazīt slepenos Padomju laika bunkurus.

Safari parks More ir savvaļas dzīvnieku dārzs, kur 170ha lielā teritorijā tiek audzēti staltbrieži, dambrieži un baltie staltbrieži, pavisam kopā-300 dzīvnieki. Tepat mitinās arī 16 mežacūkas.

Safari parks More ir ideāla vieta tiem, kas vēlas uz brīdi atslēgties no pilsētas steigas, pabūt patīkamā un sakoptā vidē, kur rokas stiepiena attālumā atrodas savvaļas dzīvnieki. Parka teritorija sadalīta 14 lielākos un mazākos aplokos. Seši no tiem ir iekļauti parka apmeklētājiem izveidotā maršrutā. Variet būt droši, ka brieži ne vien pienāks tuvu klāt, bet labprāt arī paņems no jūsu rokas kādu kārumu, ja jums tas būs līdzi.

Pusdienas pauze Līgatnes krodziņā ( ap 7 EUR personai)  

 Padomju laika bunkuri: Iepazīstinās ar plānu un situāciju atspoguļojumu, kas notiek, ja kara gadījumā tiek pārrauti visu hidroelektrostaciju dambji, kādas teritorijas applūstu ar ūdeni, kā tas ietekmētu visas pārējās lielākās pilsētas. Ekskursijas laikā iepazīšanās ar autonomu elektrostaciju ar dīzeļģeneratoriem un degvielas noliktavu, kondicionēšanas iekārtām gaisa attīrīšanai un skābekļa rezervēm, ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtām, kas darbojās pēc zemūdenes principa. Ekskursijas laikā būs iespēja arī redzēt telekomunikācijas bloku, kas nodrošina tiešos sakarus ar Maskavu-Kremlī un autonomus sakarus ar visiem svarīgākajiem dienestiem valstī. Redzēsiet  unikālu karti ar vēsturiskiem kolhozu nosaukumiem, un dažādu padomju laika atribūtiku un sadzīves lietas.

 Vakarā ap atgriešanās Rīgā 21:00

Iespējamie papildu izdevumi pēc paša vēlēšanos:

Briežu safari parks:

Pieaugušiem,– 8 EUR

Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 5 EUR

Haskiju suņu parks:

Pieaugušiem, Bērniem, Skolniekiem , pensionāriem – 7 EUR (haskiju apskate, info par suņiem, fotografēšanās)

Padomju laika bunkuri: 

Pieaugušiem – 10 EUR

Bērniem, skolniekiem , pensionāriem  – 6 EUR

Pusdienas – 7 EUR personai

12,00
 15,00  
Atlaide:
- 20%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.