0 vērtējumi

Lietuva: 13.05.23-Mazā Holande Burbišķos ar iespēju apmeklēt tulpju festivālu Burbišķu muižā un noslēpumi Pakrojas muižā!

Ceļojuma datumi; 13.05.2023

Maršruts: Rīga – Lietuva - Rīga. 

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā. 

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, un grupas vadītāja-gida pakalpojumi. 

Ceļojumā jāņem līdzi: 

ceļošanai derīga pase; 

bērniem – dzimšanas apliecība; 

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana. 

 

Ceļojuma norise 

Izbraukšana no Rīgas plkst. 07:00 

Iebraucot Lietuvā, došanās uz vienīgo Baltijas valstīs sakrālo vietu Krusta kalns. 

Krusta kalns; Ir pati svētākā vieta Lietuvā un visā Baltijā. Uz Krusta kalnu ik gadu tiek atnesti simtiem krusti gan lieli un mazi. Šeit ir redzami krusti un krustiņi no vairākām pasaules vietām - gan tūristu atvesti, rokām taisīti gan kādam par godu novietoti, jo pilnīgi visiem šeit ir iespēja atstāt savu krustiņu. Krusta kalns ir viena no visapmeklētākā vietām Lietuvā. 

Pēc Krusta kalna apmeklējuma došanās uz Burbišķu pils parku, kur norisināsies  Tulpju svētki.  

Burbišķu pils un parks – viens no skaistākajiem muižu kompleksiem Lietuvā, pavasaros priecē ar bagātīgiem tulpju stādījumiem, bet kā apskates objekts interesants arī citos gadalaikos ar sakopto ainavu parku un atjaunoto pili. 
Plašajā parkā ir daudzas ūdenskrātuves, 15 saliņas, kuras savieno 12 tiltiņi. Lieliska vieta romantiskām pastaigām. Šogad jau 16. reizi tiek svinēti Tulpju ziedēšanas svētki - viens no krāšņākajiem pavasara festivāliem! 
 

Svētkus kuplina mājražotāju un amatnieku tirdziņš, kā arī daudz kas cits.

Pēc pusdienā došanās uz Pakrojas muižu.

Pakrojas muiža: pirmo reizi rakstos minēta 1531. g. Muižas izveidotājs un pirmais īpašnieks bijis Rietavas vagars M. Vakavičs, vēlāk par tās muižkungu kļuva V. Martinavičs, A. Koleckis, S. Juškevičš, augstmaņi Zabielas, grāfi Minsteri, grāfiene Aleksandra Minstere, kurai 1786. gadā apprecot Vilhelmu fon Ropu, muiža kā pūrs nokļuva Ropu ģimenes īpašumā.

Ekskursija Pakrojas muižā: vietēja gida pavadībā. Dosimies kopā ar gidu paceļot pa lielākās muižas teritoriju — divkāršs labums! Ne tikai izlocīsiet kājas, bet arī uzzināsiet daudz interesantu, pikantu un vēl nedzirdētu lietu par muižu, tā pārvaldītājiem, kā arī agrāk zināmās un vēl līdz mūsdienām saglabājušās leģendas. Gids palīdzēs aizskart vēsturi un domās nokļūt senajos laikos, kurus izdzīvosiet kaut vai dažus, bet ļoti spilgtus mirkļus.

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 21.00

Papildus izmaksas pēc izvēles:

Tulpju festivāls

Pieaugušajiem 15 €

Bērniem, skolniekiem 8€

Par fotografēšanu pils parkā un dārzā 2.00 €

Pakrojas muiža

Pieaugušajiem, bērniem, skolniekiem 10 €

18,00
 25,00  
Atlaide:
- 28%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel