0 vērtējumi

Polija; 13.05.23-Varšva muzeju nakts noskaņās

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu, ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ceļojuma datumi; 13.05.23-14.05.23

Maršruts: Rīga – Varšava - Rīga. 

Brauciens  tūristu klases autobusā.

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, un grupas vadītāja-gida pakalpojumi.

Ceļojumā jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 09:00 (Pusdienas pauze Polijas bistro)

Ierašanās Varšavā vēlā pēc pusdienā.

Piedāvājumā ekskursija pa Varšavas vēsturisko centru.

Varšavā: Tev būs iespēja doties ekskursijā krieviski runājošā gida pavadībā. Jūs redzēsiet Varšavas Vecpilsētu, tās tirgus laukumu, Nāriņas skulptūru, Sv. Jāņa katedrāli, karaļa Sigizmunda Vazes skulptūru,  Sv. Annas baznīcu, prezidenta rezidenci, universitāti un citus ievērojamus apskates objektus.

Vakarā netālu no Vecpilsētas Tev būs iespēja noskatīties gaismas un skaņas šovu. Šova laikā ūdeni, kas no 400 avotiem sliesies līdz pat 25 m augstumā, krāšņi izgaismos lāzeri.

Brīvais laiks Varšavas vecpilsētā. 20:00. sāksies arī Varšavas Muzeju nakts. Durvis vērs muzeji, baznīcas, galerijas, ekspozīcijas, fotoizstādes. Apmeklētājiem pieejams būs bezmaksas transports - darbosies īpaši autobusi un vēsturiskās tramvaju līnijas. Varēsiet apmeklēt vienu no jaunākajiem un modernākajiem muzejiem Varšavā - Kopernika Zinātnes centrs. Proti, tās ir zinātnes centrs, priekš ziņkārīgajiem un kas vēlas uzzināt pasaules izgudrojumiem. Copernicus Science Center ir pieejamas dažādas dabas parādības un to ietekme uz apkārtējo vidi, varēsiet veikt dažādus testus, vai izjust zemestrīces vareno spēku un saņemt atbildes uz daudziem jautājumiem - kas, kāpēc, kādā veidā. Varēsiet apmeklēt Karalisko pili , kurā izstādīti autentiskas mēbeles, gleznas; Nacionālais muzejs ( Muzeum narodov ) redzēsiet seno ēģiptiešu, grieķu, romiešu mākslu, poļu reliģiskās mākslas kolekciju (viena no muzeja spārniem atrodas Militārais muzejs , kur var iepazīties ar Polijas dažādu periodu ieroču kolekcijām). Vecpilsētas tirgus laukumā atrodas Varšavas vēstures muzejs kurš stāsta par pilsētas vēsturi, Neatkarības muzejs ir veltīts Polijas neatkarības cīņām.

Muzeju naktī Varšavā  aptuveni 210 iestāžu un muzeju būs atvērti apmeklētājiem. Durvis būs atvērtas arī iestādes, kurās tūristi ik dienā netiek ielaisti: jūs varēsiet pastaigāties pa Kultūras ministrijas koridoriem, kas atrodas Potocki savrupmājā, , varēsiet apskatīt ministra kabinetu. Muzeju nakts ietvaros tiks organizēti koncerti, izrādes un izklaides programmas.

Nakts pārbrauciens uz Rīgu 

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 08:00

Papildus izmaksas pēc vēlēšanos

Pilsētas ekskursija Varšavā 20 EUR ( minimālais dalībnieku skaits 20)

Personiskie tēriņi

Ceļojuma apdrošināšana

40,00
 60,00  
Atlaide:
- 33%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 40, bet ne vairāk kā 50)
Piedāvājums ir spēkā!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu lai iegādātos lūdzu pieprasām rēķinu , nacionaltravel@inbox.lv , ar bankas kartēm pašlaik nav iespējams norēķināties, atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ceļojumu iespējams iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 13.04.23
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Nacional Travel operātora kontakt Nr.+371 26685622;+371 27469336