0 vērtējumi

Gruzija-Tbilisi, Batumi, Kobuleti un apkārtne cena 2 personām 8.dienu ekskursija.

 

Izbraukšana  Klienta norādītajos datumos 

Nakšņošana: Ekskursiju programmā norādītajās viesnīcās pēc pieejamības ar brokastīm. 

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi: 

Ceļošanai derīgi dokumenti;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

OBLIGĀTI pirms iekāpšanas lidmašīnā ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR) Rīgas lidostā Tbilisi un Kutaisi lidostā ierodoties un izceļojot no Gruzijas. Kā arī jā veic Covid-19 tests (PCR) Gruzijā trešajā dienā pēc ierašanās par saviem finansiālajiem līdzekļiem.

Ceļojuma norise

1 dienas ierašanās Tbilisi

Tikšanās Tbilisi lidostā Transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks Tbilisi

2. diena Kazbegi

Mēs aicinām visus kalnu un ekstrēmu cienītājus uz vienu no aizraujošākajām ekskursijām pa Gruzijas militāro ceļu. Kādreiz šo ceļu mērojuši pasaulē populāri cilvēki, piemēram, A. Puškins, M. Ļermontovs, A. Diuma, P. Čaikovskis, V. Majakovskis, M. Gorkijs un ne tikai! Un tagad jums ir šāda iespēja doties pa viņu pēdām! Pa ceļam apskatīsim slaveno Zhinvali ūdenskrātuvi, piestāsim neieņemamajā Ananuri pilī (Aragv valdnieku rezidence), nofotografēsim Melnās un Baltās Aragvi satekas vietu, uzkāpsim Mletsky kāpienā caur Gudauri slēpošanas kūrortu un tālāk dosimies uz Draudzības arku, kur atradīsit tikai daudz pozitīvu emociju! Mēs būsim 2395 m augstumā, un šī nav pasaka! Tad mēs apstāsimies pie dzelzs ūdens minerālūdens avotiem, pēc tam  dosimies uz Stepantsmindas pilsētu (Kazbegi) kur jūs ar džipiem dosieties uz Sv. Gergeti Trīsvienību (XIV gs.) 1200 m augstumā virs jūras līmeņa. Tempļa celtniecība ir saistīta ar vairākām interesantām leģendām. Tieši tur apmēram simts gadus mūki slēpa Sv. Ninoies, un tieši no turienes labos laika apstākļos paveras labākie skati uz Kazbekas kalnu (5039 m).

3. diena Kahetija + vīna degustācija + gruzīnu maizes - puri meistarklase

Ja jūs neesat bijis Kahetijā, tad neesat bijuši Gruzijā! Mēs aicinām jūs apmeklēt Gruzijas austrumu daļu - vīna un viesmīlības dzimteni. Šī ekskursija ir patiesi gastronomiska. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim sieviešu klostera kompleksu Bodbē, kur apglabāta pati svētā Nino, pateicoties kurai Gruzijā tika pieņemta kristietība. Tad jums būs aizraujoša pastaiga pa mīlestības pilsētu Sighnaghi (kas nozīmē „patvērums”), kur kādreiz izcilais mākslinieks Pirosmani iemīlēja savu Margaritu, un tagad pilsētā ir diennakts laulību reģistrācijas nodaļa, un visi var apprecēties tur tikai 15 minūtēs! Jums būs arī unikāla iespēja pastaigāties pa cietokšņa sienu (otra lielākā pasaulē aiz Ķīnas mūra), kuru ir 28 sargtorņi, un kur varat baudīt labākos skatus uz Alazani ieleju!

Vēlāk mēs dosimies uz vīna darītavu, kur jūs varat uzzināt visu par gruzīnu vīna darīšanas tehnoloģijām un, protams, nogaršot vairākas īsta dabiskā vīna šķirnes tieši no tvertnēm!

Pa ceļam piestāsim nelielā mājas maiznīcā - mēģināsim pagatavot gruzīnu shotispuri maizi karstā krāsnī. Mums būs garšīgas uzkodas - karsta maize ar kraukšķīgu garoziņu, sālīts gruzīnu siers un vīns.

Atgriešanās Tibilisī

4. diena Apskates ekskursija pa Tbilisi + Mtskheta

Ekskursiju sāksim no Svētās Trīsvienības katedrāles "Sameba", kas celta 2006. gadā, kur glabājas Svētā Jura uzvarētāja relikvijas un kur patlaban dievkalpojumus veic visas Gruzijas patriarha Ilija II. Šī katedrāle ir lielākā Gruzijā un viena no lieliskākajām pareizticīgo baznīcām pasaulē. Katedrāles teritorija ir diezgan plaša, no tās paveras skaisti skati uz Mtatsminda kalnu un vecpilsētu, var redzēt, kā aug olīvkoki, spāņu egles, lavanda, var apskatīt dīķi ar pāviem un gulbjiem, kā arī nobaudīt vislabāko Gruzīnu limonādi Lagidze un unikālo mājās gatavoto saldējumu ... Tad mēs uzkāpsim uz Mtatsminda kalnā, kas tulkojumā pazīstams kā "svētais kalns". Savu vārdu tās ieguva nejauši. Tieši šajā kalnā tālajā 6. gadsimtā grotā dzīvoja svētais mūks Dāvids (jeb Davids Garedži). Un tagad tur ir Svētā tēva Dāvida baznīca un brīnumains avots, kas dziedina sievietes no neauglības un visus cilvēkus no akluma. Daudzi ticīgie šeit ierodas no dažādām pasaules malām, lai izmēģinātu brīnumainā avota iedarbību, un ikvienam tiek dota iespēja saskaņā ar viņa ticību. Ap templi atrodas lielo rakstnieku un sabiedrisko darbinieku Panteons, tostarp Aleksandrs Gribojedovs, izcilais gruzīnu dzejnieks un rakstnieks Iļja Čavčavadze, pirmais Gruzijas prezidents Zviads Gamsahurdija, Staļina māte Jekaterina Džugašvili un daudzi citi. Vēlāk mēs izstaigāsim visu vecpilsētas vēsturisko daļu, kur apmeklēsim seno 5. gadsimta Anchiskhati templi, 6. gadsimta Sioni katedrāli, kur visas Gruzijas patriarhs kalpoja, dosimies pa slaveno Šardēnu ielu. uz Maidanu, kur apskatīsimies slavenās Sēra pirtis un vīģes ūdenskritumu, uzzināsiet leģendu par Tbilisi izveidi (5. gadsimts), šķērsosim Miera tiltu uz Eiropas parku (Rike). Tālāk dosimies uz Mtskheta

 

"Tur, kur viņas saplūst, viņas čalo, aptveroties kā divas māsas, Aragvi un Kura strauti, tur bija klosteris ..." – Tieši šīs slavenās dzejas vārdi dzima dižajam M. Lermontovam, kad viņš apmeklēja seno galvaspilsētu Mtsketu un 6. gadsimta. klosteri Jvari. Jvari, kas tulkojumā nozīmē “krusts”, ir aktīvs vīriešu klosteris, kas ir viens no pirmajiem UNESCO pieminekļiem Gruzijā. Tas atradās vietā, kur tagad atrodas klosteris un kas ir saglabājies gandrīz sākotnējā formā, 4. gadsimtā Svētais Nino uzcēla krustu no vīnogulājiem un par galveno reliģiju tika pieņemta kristietība. Mēs apmeklēsim pašu klosteri, baudīsim krāšņos skatus apkārt, un, protams, redzēsim pašu abu upju saplūšanu, kas aprakstīta dzejā "Mtsyri". Labos laika apstākļos no Jvari teritorijas var redzēt pat Kazbekas virsotni! Pēc tam apmeklēsim pašu seno galvaspilsētu Mtshetas pilsētu, kur varēs pastaigāties pa ielām, iegādāties ekskluzīvus ar rokām darinātus suvenīrus, gruzīnu konfektes un pats galvenais - apskatīsim Svetistskhoveli katedrāli (XI gadsimts), kuru ne velti sauc par otro Jeruzalemi. Saskaņā ar leģendu, tieši zem šīs katedrāles tieka apglabāts Jēzus Kristus Čitons, kuru 1. gadsimtā Mtskheta atveda Mtshetas rabīns Eliozars. Daļa krusta, uz kura tika krustā sists Jēzus Kristus, tiek turēta katedrālē, tur atrodas Gruzijas karaļu un prinču kaps un daudzi interesanti noslēpumaini fakti.

Vakarā izbraukšana ar vilcienu uz Kobuleti / Batumi

Reģistrēšanās viesnīcā

5. diena

Brīva diena atpūta pie jūrās

6. diena

Brīva diena pie jūrās

7. diena

Brīva diena pie jūrās  

8. diena Mājas

Pēc brokastīm izrakstīšanās no viesnīcas un dodamies uz transfērs uz Kutaisi lidostu. Uz redzēšanos Gruzija!

izmaksas: Jūnijs, Jūlijs, Augusts, Septembris

Ceļojuma cena vienai personai, pamatojoties uz divvietīgu nakšņošanu 372 EUR

Ceļojuma cena vienai personai, vienvietīgs numurs 600 EUR

Ceļojuma cena vienai personai ar trīsvietīgu noslogojumu 327 EUR

Piezīme:

Tūrisma operators un aģents  nav atbildīgi par laika apstākļiem un ekskursiju objektu darba laiku, un programmā var veikt dažas izmaiņas, proti:

- ekskursiju nomaiņa ar līdzīgām

- ekskursiju dienu maiņa

- ekskursiju apvienošana

ja laika apstākļu vai tehnisko apstākļu dēļ nav iespējams sniegt pakalpojumu.

Ceļojuma cenā ietilpst:

• transporta un ekskursiju pakalpojumi. vilciena biļetes

• mk gruzīnu maize-puri

• Nakšņošana viesnīcās 3 * -4 * saskaņā ar programmu (HotelKingTom ,, MariaLuis, TbilisiStoryHotel, HotelHotello) Ēdienreizes “brokastis” Viena no šīm viesnīcām tiks apstiprināta (atkarībā no pieejamības)

• Izmitināšana 3 * viesnīcās Batumi / Kobuleti saskaņā ar programmu (Terassa Hotel Kobuleti, Hotel Amigo, Piazza Inn, Hotel Aristocrat Batumi) Ēdienreižu “brokastis” Viena no šīm viesnīcām tiks apstiprināta (atkarībā no pieejamības)

Cenā nav iekļauts:

Lidojumi

Apdrošināšana

Personīgie izdevumi

Ja vēlaties ceļot viens vai trijatā, tad lūdzu par ceļojuma izmaksām sazinieties ar SIA Nacional Travel

Tiešais lidojums AirBaltic Rīga-Tbilisi izlidošana katru piekdienu cena vienai personai no 94.99 EUR

Tiešais lidojums Wizzair Kutaisi-Rīga atgriešanās katru piektdienu cena vienai personai no 100 EUR

744,00
 0,00  
Atlaide:
- 100%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 1, bet ne vairāk kā 100)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām. Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.