0 vērtējumi

Noslēpumainā Melnkalne: no 01.04.23-8 dienu ceļojums uz Budvas Rivjēru Petrovac pie Adrijas jūras!

Izbraukšana 01.04.23

Atgriešanās 08.04.23

Maršruts:   Rīga -  Lietuva – Polija – Čehija - Austrija - Slovēnija - Horvātija – Bosnija un Hercegovina - Melnkalne – Rīga.

Brauciens ērtā un mūsdienīgā tūristu klases autobusā (WC, video, CD).

Nakšņošana: Čehijā**, Bosnija un Hercegovina ** viesnīcās ar brokastīm, Melnkalnē dzīvošana apartamentos*** Adrijas jūras piekrastes zonā, ar divām guļamistabām, virtuvi un atpūtas istabu. Katrā guļamistabā  paredzēts nakšņot  2 cilvēkiem.

Ceļojuma cenā iekļauti: ceļa (transporta) un viesnīcu izdevumi, kā arī grupas vadītāja pakalpojumi autobusā Latviešu valodā.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

Ceļošanai derīgi dokumenti;

bērniem – dzimšanas apliecība;

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana.

 

Ceļojuma programma:

 

1.diena.

05.00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā.

Nakts tranzīta viesnīcā Čehijā.

2.diena.

Brokastis viesnīcā.

Izbraukšana uz Bosniju un Hercegovinu

Nakšņošana viesnīcā Bosnijas un Hercegovinas teritorijā.

3.diena

Brokastis viesnīcā izbraukšana uz Melnkalni.

 

Šodien piedāvājam ekskursiju braucienu uz Ostrogas klosteri un Melnkalnes galvaspilsētu Podgorica (par papildus samaksu) 

Ostrogas Klosteris; Tas, kas šo klosteri padara tik īpašu, ir tieši tā atrašanās vieta – tas burtiski iekalts klintī, baltajai klostera fasādei saplūstot ar raupjajām klints sienām. Klosteris celts 17. gadsimtā. Tas būvēts, pateicoties Sv. Vasīlijam, kas tur arī apglabāts. Pēc viņa nāves strauji izplatījās runas, ka viņa pīšļiem piemīt dziedinošas spējas, tādēļ ļaudis šo vietu sāka apmeklēt arvien vairāk un vairāk. Pēc Ostrogas klostera apmeklējuma došanās uz galvaspilsētu Podgorica.

Galvaspilsētas ekskursijas laikā redzēsiet un apskatīsities pilsētas ievērojamākās vietas. Pēc ekskursijas brīvais laiks tirdzniecības centra Delta Cyti apmeklējumam.

Vakarā iekārtošanas apartamentos Adrijas jūras Rivjērā Petrovac.

 

4.diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas (par papildus samaksu) uz Albāniju. Izbraukšana agri no rīta. Pirmā pilsēta ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senākajam pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs. pirms mūsu ēras. Došanās līdz Krujai - pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai, apmeklēsim viduslaiku Osmaņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus, kā arī nobaudīt vietējo virtuvi. Ekskursijas laikā apmeklēsim vareno cietoksni, kā arī iepazīsim albāņu sadzīvi apmeklējot etnogrāfisko muzeju.

 

Nakts apartamentos Adrijas jūras Rivjērā Petrovac..

 

5.diena

Atpūta un brīvā laika pavadīšana. Vai arī ekskursijas (par papildus samaksu) ar kruizu pa Skadaras ezeru.


Skadaras ezers; ir lielākais Balkānos, atrodas starp Melnkalni un Albāniju. Daloties starp divām valstīm, arī ezeram ir divi nosaukumi: Skadaras ezers jeb Škodras ezers, nosaukts Albānijas pilsētiņas vārdā. Būdams lielākais ezers Balkānos, ezers ir mājas vairāk kā 270 putnu sugām. Pašas vērtīgākās sastopamās putnu sugas Skadaras ezers ir Dalmācijas pelikāns un Rozā flamingo. Tā pat ezers ir pilns ar saliņām, klosteriem un ir ieskauts starp vairākiem kalniem. Daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas. Melnkalnes pusē 1983. gadā izveidots Skadaras ezera nacionālais parks. Parks aptver gan bagātu augu pasauli, gan arhitektūras pieminekļus.

 

Kruīzs pa Skadaras ezeru. Brauciens ar nelielu kuģīti caur ezera niedrēm un pa iztīrītiem kanāliem ir īpaši spilgts notikums. Niedres burtiski čum un mudž no dažādiem putniem, ziedošām ūdensrozēm un lilijām. Gar ezera krastiem ir arī daudz nelielas pilsētiņas, kas glabā daudzu gadsimtu vēsturi. Piestāsim pie kādas no skaistajām baznīcām vai cietokšņa drupām. Pēc tam mūs gaida pusdienas terasē ezera krastā. Ēdienkartē: cepta forele vai karpa, svaigu dārzeņu salāti.

Atgriešanās apartamentos Adrijas jūras krastā.

Vakarā piedāvājam Nacionālo vakaru ar Melnkalniešu nacionālajiem ēdieniem un dzērieniem Nacionālajā vakarā būs mūzika un dejas visa vakara garumā.

 

Nakts apartamentos Adrijas jūras Rivjērā Petrovac..6.diena

No rīta apartamentu atbrīvošanā un došanās Latvijas virzienā. Šodien piedāvājam ekskursiju braucienu uz Sv.Stevana salu – Kotoras līcis – Perast

 

Sv.Stevana sala; 15.gs. cietoksnis izveidots par mūsdienīgu pilsētu – viesnīcu, kura atgādina peldošu kuģi. Senais lielgabals var „pastāstīt” par salas stratēģisko nozīmi un tās aizstāvi Sv.Stefanu. Pēc salas apskates došanās tālāk uz Kotoras līci.

 

Kotora: atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Dienas turpinājumā došanās uz Perast pilsētu.

 

Perast; mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas Škrepjela dievmātes sala brīvais laiks mierīgai pastaigai pa pilsētu.

 

Nakšņošana viesnīcā Bosnijas un Hercegovinas teritorijā.

 

7.diena

Agri no rīta brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšanā uz Poliju laiks ceļā Horvātija-Slovēnija-Austrija-Čehija

Nakts viesnīcā Čehijas/Polijas pierobežā

 

8.diena

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz Latviju.

Atgriešanās Rīgā pusnaktī/naktī.

 

Informācijai

Papildu ekskursiju minimālais dalībnieku skaits 25 cilvēki

Ekskursijas vietējā gida pavadībā Krievu valodā

 

Cenā neietilpst:

ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos,

pārtikai nepieciešamā nauda,

veselības apdrošināšana.

 

Papildus izdevumi

Ceļojuma apdrošināšana no BTA

Ekskursijas brauciens Ostrogas klosteri un Melnkalnes galvaspilsētu Podgorica (EUR 35)

Ekskursijas brauciens Albānija (EUR 45)

Ekskursijas brauciens ar kruīzu pa Skadaras ezeru  (EUR 60)

Ekskursija brauciens Sv.Stevana salu – Kotoras līcis – Perast (EUR 35)

Ieejas maksa Krujai cietoksnī un etnogrāfiskajā muzejā (EUR 15)

Tūristu nodoklis par katru nakti (EUR 2)obligātā piemaksa

Papildus vieta autobusā (EUR 150).

Ceļojot vienam, ir iespēja nakšņot vienam par papildus samaksu (EUR 100 )

229,00
 400,00  
Atlaide:
- 43%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 49)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Ceļojumu iespēja iegādāties veicot maksājumu pa daļām, apmaksa pa daļām līdz 01.03.23
Pēc ceļojuma iegādes nepieciešams reģistrēties ceļojumam, paziņojot katra ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +37126685622, +37127469336.