0 vērtējumi

Igaunija jaunums; 16.06.18-Tallinā būs apskatāma visunikālākā Baltijas valstīs Multimediju mākslas izstādē "Monet2Klimt"

Ceļojuma datums; 16.06.2018  

Maršruts – Rīga – Tallina – Rīga.

Brauciens  tūristu klases autobusā. 

Ceļojuma cenā iekļauti ceļa (transporta) izdevumi, grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļojumā obligāti jāņem līdzi:

ceļošanai derīga pase

bērniem – dzimšanas apliecība

nepilngadīgai personai, kas patstāvīgi šķērso valsts robežu, - vecāku (vai viena vecāka) notariāli apliecināta piekrišana

 

Ceļojuma norise

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30

Iebraucot Igaunijā, došanās uz Keilas ūdenskritumu. 

Keilas ūdenskritums, atrodās Harju apriņķa Keilas pagastā, uz Keilas upes. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats.

Pēc ūdenskrituma apskates došanās tālāk uz Tallinu, kur būs iespēja apmeklēt unikālu pa pasauli ceļojošo mākslas izstādi "Monet2Klimt".

Tikai šovasar Tallinā būs apskatāma visunikālākā Baltijas valstīs Multimediju mākslas izstādē "Monet2Klimt" ir vienīgā un unikālākā, kur tiek prezentēti vairāk nekā 140 pasaules kultūras mantojuma mākslas darbi, kuru autori ir Klods Monē, Vinsents van Gogs, Gustavs Klimts.

Tradicionāli ierāmētu un stingrā kārtībā uz baltām sienām novietotu mākslas darbu vietā apmeklētājiem tiek piedāvāta unikāla 360 grādu ekspozīcija. Visas gleznas ir animētas un projicētas uz gigantiskajām sienām mūzikas un skaņu efektu pavadījumā. Krāsainā izrāde spēj aizraut ikviena vecuma publiku, kā arī radīt mīlestību pret gleznām un mākslas izstādēm. 

Izstāde "Monet2Klimt" ir modernās tehnoloģijas un inovatīvas pieejas apvienojums formātam, bet vienlaikus arī klasiskajai mākslai un tās labākajiem piemēriem.

Projektu, kura izstrāde aizņēma vairāk nekā divus gadus, aizsāka starptautiska profesionāļu komanda, kurā bija iekļauti grafiskie dizaineri, mākslinieki, komponisti un režisori.

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu kuras laikā būs apskatāmi vecpilsētas ievērojamākie objekti; Tallinas tornis un Ingemarlandes un Zviedru bastionu, Rātsnamu, Augšpilsētu un Lejaspilsētu, viduslaiku torņus Garo Hermani, Resno Margaritu. Pēc ekskursijas brīvais laiks

Izbraukšana uz Rīgu

Atgriešanās Rīgā ap plkst. 22.00.

 

Papildus izmaksas

Ieejas maksas izstādē; Pieaugušajiem 12 EUR, Bērniem 7 EUR

Ekskursija pa Tallinas vecpilsētu 5 €

14,00
 20,00  
Atlaide:
- 30%
Piedāvājumu nopirkuši 0 cilvēki.
(kopā nepieciešami 35, bet ne vairāk kā 47)
Piedāvājums slēgts!
Līdz piedāvājuma beigām:
-   -   -   -   -

Pēc ceļojuma iegādes uzreiz nepieciešams reģistrēties braucienam, paziņojot ceļotāja vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, ceļojuma galamērķi uz e-pastu nacionaltravel@inbox.lv
Lai uzzinātu sīkāku informāciju par ceļojumu, lūdzu sazinieties ar operatoru pa tālruni +371 26685622.
Pakalpojumu nodrošina Nacional Travel
Informācija;
Lūdzu, ņem vērā, ka iegādātajam ceļojumam nevar tikt piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības (pēc MK noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punkta 22.12.